آجر نسوز

قیمت آجر نسوز

سوال در مورد قیمت یک متر مربع آجر نسوز همیشه مشکل داشته است. پس از تورم در کشور، دنیای آجر تصمیم گرفت قیمت انواع آجر و مواد نسوز را ثابت نگه دارد و با کوچکترین تغییرات قیمتی مستقیماً از تیم فروش کارخانه امیران اوپک امیران نما برای فروش و مصرف ساختمان ها اقدام کند.

 

با بررسی سایت امیران نما ابتدا به محصولات نگاه کرده و سپس نمونه کارهای نصب شده آجر کارخانه ما را با سایرین مقایسه می کنید. برای خرید آجر نسوز و دریافت بهترین لیست قیمت آجر نسوز در سال 1401 با شماره 09128515198 تماس بگیرید و یا به واتساپ 09125005110 پیام دهید کارشناسان ما عکس بهترین و جدیدترین پروژه های آجر نسوز را به همراه قیمت برای شما ارسال خواهند کرد.

 

قیمت هر متر آجر نسوز را محاسبه کنید

برای محاسبه قیمت خرید یک متر مربع آجر نسوز نما با مشاورین تلفنی فروشندگان آجر امیران نما تماس بگیرید. کارخانه امیران نما تولید کننده آجر نسوز نما و فرش کف، اجاق، اجاق، کباب پز و شومینه است که به فروش آجر در قالب و هر تعداد آجر نسوز می پردازد. اما برای رفاه حال مشتریان عزیز قیمت هر متر مربع نیز درج شده است.

 

قیمت آجر نسوز در کارخانه دنیای آجر

با توجه به گسترش و گسترش خط تولید آجر نسوز در سال 1401، کارخانه دنیای آجرکمترین رشد قیمت را در بین سایر همکاران به دست آورد. بنابراین برای خرید انواع آجر نسوز و آجر نسوز می توانید هم اکنون با شماره تماس VIP کارخانه دنیای آجر تماس بگیرید.

 

تولید و عرضه آجر نما در سراسر کشور

عدم استفاده از رنگ های مصنوعی ویژگی اصلی ماست و فرمولاسیون خاص تولید آجر امیران باعث افزایش کیفیت محصولات ما شده است.

 

آجرهای نسوز ما با نماد استاندارد ملی دارای 15 سال ضمانت ضد شوره بوده و تغییر رنگ نمی دهند. محصولات آجر نسوز امیران کیفیت یکسانی در بازار ندارند و این ادعا توسط ما نیست بلکه مشتریان با تجربه می باشند.

انواع آجر نسوز

 

آجر سفد وسط دون

آجر سفد وسط دون تماس مستقیم با دنیای آجر 09128515198 و استعلام قیمت  

بلدرچینی روشن

بلدرچینی روشن /div> تماس مستقیم با دنیای آجر 09128515198 و استعلام قیمت  

آجر نسوز انگلیسی نما کد 2

برای نما خیلی قشنگ میشه.از تحویل به موقع و کیفیت و خدمات پس از فروش هم بخوام بگم خیلی خوبه

معمولا قیمت آجر نسوز نسبت به سایر آجرهای نما بیشتر است. در واقع قیمت هر متر مربع آجر نما نسوز و قیمت این سبک از آجرها کمی بالاتر از سایر آجرها است، به دلیل اینکه کفپوش نسوز و مواد اولیه آن نسبت به سایر مصالح بالاتر است، اما به طور کلی در مصالح بازار آجر نسوز نما ارزان است. تمامی مرسولات ما به تمام شهرستان ها و تمام نقاط تهران با باربری انحصاری گروه کارخانجات دنیای آجر ارسال می شود.

در مورد تعریف لغوی و رایج آجر نسوز، باید توجه داشت که آجر نسوز در اصل یک سازه آجری است که در برابر دماهای بالا مقاوم است و عمدتاً برای مصارف صنعتی و کوره های ذوب استفاده می شده است. آجر نسوز در واقع نوعی ظروف چینی است که از کف نسوز ساخته می شود. پرسلن نوعی سرامیک مرغوب است که ساختار ظریف و متراکم تری نسبت به سفال دارد. دمای پخت آجرهای نسوز حدود 1500 درجه سانتیگراد می باشد

فرمول محاسبه تعداد آجر نما


آجر نما معمولا به متری یا به هر تعداد به فروش می رسد، بنابراین برای خرید و محاسبه قیمت هر متر مربع آجر نسوز نما باید تعداد آجر در هر متر را بدانید. برای بدست آوردن تعداد آجرهای نسوز در هر متر مربع، حتماً اندازه درزهای بین آجرها را محاسبه کرده و در نتیجه سطح آجر را کاهش دهید. در این روش برای عرض و طول هر آجر رابط حدود 1 سانتی متر در نظر گرفته می شود.

روش تخمین تعداد آجر نسوز در هر متر مربع نما همیشه مشکلات خود را دارد که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم و نحوه محاسبه تعداد آجر نسوز را به شما آموزش می دهیم. برای یک متر مربع انواع آجر نما چند آجر لازم است؟

فرمول تعداد آجر نسوز در هر متر مربع: 10000 ÷ [(طول آجر +1) * (عرض آجر +1)]

مواد تشکیل دهنده آجرنسوز

مواد پایه آجر های نسوز امیران کانی های معدنی خیلی خاص و پوکه های معدنی می باشند که نسوز هستند، یعنی مقاومت دمایی بالایی دارند. مواد اولیه تولید آجر نسوز را مواد نسوز می نامند که به مواد معمولا سرامیکی و غیره فلزی گفته می شود، این مواد می توانند در درجه حرارت های بالا پایدار باشند. مواد نسوز باید قابلیت حفظ خصوصیات فیزیکی و شیمیایی مورد نظر را در درجه حرارت های بالا و شرایط محیطی خاص داشته باشند .

سایر اطلاعات آجر نسوز قیمت مناسب

برای خرید آجر نما برای یک مشتری عمومی علاوه بر اطلاع از قیمت آجر نسوز، دانستن اطلاعات فنی فوق الزامی نیست و مشتری در هنگام خرید فقط باید به نکات زیر توجه کند، آیا این آجرها نباید تغییر رنگ؟ شوره سر ندارید؟ و …. پایداری در دماهای بالا اگرچه یک عامل تعیین کننده در گروه بندی یک ماده به عنوان نسوز است، اما انتظار می رود که مواد نسوز در برابر سایر نیروهای مخربی که ممکن است در شرایط عملیاتی با آنها مواجه شوند، مقاوم باشند.

مزایای استفاده از آجر نسوز


در مورد مزایای استفاده از آجر نسوز باید به این نکته اشاره کرد که با توجه به فرمولاسیون ویژه آجرهای نسوز امیران، این آجرهای نسوز شباهتی به آجرهای نسوز ایرانی ندارند.

آجرهای نسوز در رنگ های متنوعی وجود دارند.
آجر نمای نسوز استحکام بالایی دارد.
محصولات امیران نما دوستدار محیط زیست هستند.
آجر امیران عایق سرما و گرما می باشد
آجر نسوز امیران در اندازه های مختلف تولید می شود.
قیمت آجر نسوز نسبت به سایر مصالح بهتر است. (کاهش هزینه ها با قیمت مناسب برای آجر نسوز)

انواع آجر نسوز (مواد پایه نسوز و مواد معدنی)


مواد اولیه آجر نسوز نما 100% مواد معدنی طبیعی بوده و با فرمولاسیون خاصی ترکیب شده است که باعث کاهش قیمت آجر نسوز نسبت به نمای ساختمان مصنوعی می شود.

آجرهای نسوز آلومینیومی


این آجرهای نسوز با مواد اولیه آلومینیومی انتخاب خوبی برای دکوراسیون شما هستند. رنگ شفاف تری دارند و با فرمولاسیون خاصی از آجرهای نسوز امیران حاوی درصد بالایی آلومینا (Al2O3) ساخته می شوند. آنها از مخلوط کائولن، بوکسیت و کوراندوم ساخته شده اند که بیش از 70 درصد آلومینا دارد. دمای پخت این آجرها حدود 1200 تا 1800 درجه سانتیگراد است. از این نوع آجر برای پوشاندن دیواره داخلی کوره ذوب فولاد استفاده می شود. به دلیل مقاومت این آجرها در برابر مواد قلیایی، به عنوان پوشش دیوار داخلی کوره های سیمان و شیشه نیز استفاده می شود.

آجرهای نسوز از نوع سیلیس


سری آجرهای نسوز سیلیس امیر یکی از موفق ترین نمونه های آجر نسوز در کشور می باشد. این را فروش بالای این نوع آجرهای نسوز نشان می دهد. بیشتر این آجرها از خاک کوارتز ساخته شده اند که به کوارتزیت معروف است. کوارتزیت حاوی 95 درصد SiO2 و به میزان کمتری Al2O3، Fe2O3، Ti2O، K2O و Na2O است. این آجرها در گذشته برای پوشاندن دیواره داخلی کوره های فولادی استفاده می شده است. به دلیل رسانایی حرارتی بالا و نفوذناپذیری در برابر گازها، امروزه بیشتر برای پوشش جداره داخلی کوره های تولید خمیر شیشه در کارخانه های شیشه سازی، کوره های کک سازی گاز و کوره های تولید سرامیک استفاده می شود.

گروه خاصی از آجرهای نسوز


آجرهای نسوز امیران که در ایران از نظر ترکیب و فرمولاسیون مشابه نیستند را می توان در تقسیم بندی زیر ارائه داد. فرمولاسیون آجر نسوز امیران تحت لیسانس یک شرکت بلژیکی موجود می باشد. این آجرها نوع خاصی از آجرهای نسوز هستند که کاربرد خاصی در صنعت دارند. این آجرها از ترکیبات فلزی میانی ساخته شده اند. رایج ترین آجرهای این گروه عبارتند از:

مدل آجر نسوز نما ساخته شده از اکسید کروم معدنی


بر خلاف ماهیت کرم که مبتنی بر شفافیت است، استفاده از کانی های سیلیس در تولید فرآورده های نسوز و انواع سنگ های آنتیک دارای کاستی های دیگری نیز می باشد. این نوع آجرهای آلومینا دارای 5 تا 10 درصد مواد معدنی اکسید کروم I و II و 90 تا 95 درصد آلومینا (Al2O3) بوده و در برابر قلیاها مقاوم هستند. از این نوع آجر برای ساخت فضای داخلی کوره بلند استفاده می شود.

آجر نسوز نما با مواد معدنی زیرکونیا


اکسیدهای معدنی زیرکونیوم ماده ای است که در تولید مواد پایه نسوز از جمله آجرهای نسوز استفاده می شود که در طی چندین قرن پایداری رنگ بسیار بالایی دارد. این آجرها که بر اساس مواد معدنی اکسید زیرکونیوم تولید می شوند، از سولفات زیرکونیوم طبیعی با افزودن مقدار کمی آلومینا به کوارتز ساخته می شوند. بیشتر در ساخت کوره های ذوب آلومینیوم، کوره های مخزن شیشه مذاب و کوره های با درجه حرارت بالا استفاده می شود. گرمای زیادی دارد، بنابراین در ساخت کارخانه های ذوب فلز در صنعت فولاد و در راکتورهای هسته ای به عنوان بازتابنده نوترون استفاده می شود.

مواد نسوز بر اساس سنگ معدن کروم


کانی های متخلخل خامه ای نیز از جمله پرکاربردترین مواد در تولید مواد نسوز هستند.سری آجر نسوز اکسیدی امیران یک آجر نسوز بسیار خاص و براق است که توسط هیچ شرکتی در ایران تولید نمی شود. این نوع آجر حاوی 95 درصد Cr2O3 است. برای تهیه آن از Cr2O3 مصنوعی استفاده می شود. از این نوع آجر در ساخت کوره های ذوب خمیر شیشه در صنعت شیشه استفاده می شود.

آجرهای نسوز قلیایی در برابر شوره سر


مهم ترین عنصری که یک آجر نسوز برای استفاده در اتاق هایی با رطوبت بسیار بالا باید داشته باشد این است که آجر نسوز عاری از شوره و جلبک باشد. مشتری عمومی اهمیتی نمی دهد که ترکیب مواد پایه این آجر نسوز چگونه است. و فقط می خواهد یک آجر بخرد و در کف ساختمانش بگذارد تا ظاهر آن به مرور زمان تغییر نکند و شوره سرش نگیرد و .... این آجرها حاوی SiO2 و اکسید منیزیم (MgO) هستند. برای تولید اکسید منیزیم، کربنات منیزیم طبیعی (منیزیت) یا دولومیت تا دمای بین 550 تا 18000 درجه سانتیگراد گرم می شود. و صنعت فلزات غیر آهنی.

خرید آجر نسوز برای نمای داخلی و خارجی


درب ورودی خانه و نمای داخلی آن یکی از مهم ترین ویژگی هایی است که در ورودی ساختمان نمایان است و ساکنان و بازدیدکنندگان را تحت تاثیر قرار می دهد. همچنین یکی از مهمترین تاثیرات بازاریابی در ساختمان های تجاری و اداری را دارند. وقتی صحبت از خرید و استفاده از نمای آجری می شود، بسیاری آن را به عنوان ماده ای برای قسمت هایی از آشپزخانه و شومینه می شناسند. اما هیزم نما نقش بسیار مهمی در طراحی و اجرای نماهای خارجی و داخلی ساختمان به ویژه قسمت های ورودی و نشیمن یا پذیرایی دارد.

تاثیر آجر نسوز در طراحی نمای ساختمان


همانطور که می دانید کارکرد اصلی ورودی و پذیرایی ساختمان ها پذیرایی از مهمانان و ساکنان خانه است، بنابراین افراد نیاز به انتقال حس گرما و آرامش دارند. رنگ های گرم مانند قهوه ای، قرمز و نارنجی رنگ آجر یا آجر قطعا می توانند این کار را انجام دهند. بنابراین استفاده از آجر نسوز برای طراحی و اجرای نمای داخلی و خارجی خانه توصیه می شود.

ترکیب نمای آجر نسوز با سایر مصالح ساختمانی


چوب نقش بسیار مهمی در ایجاد فضایی گرم و آرام دارد و در ترکیب با سطوح مختلف طیف رنگی آجرهای نسوز می تواند حس آرامش و گرما را در داخل خانه پخش کند. از آنجایی که نور مستقیم خورشید در طولانی مدت باعث ترک خوردن و سوختن درب های چوبی می شود، استفاده از درب های فلزی یا شیشه ای توصیه می شود. احساس سرمای منتقل شده از این نوع مواد را می توان با ترکیب با آجرهای نسوز جبران کرد و این احساس گرما را در بیرون نیز ایجاد کرد. جایگزین هایی برای نماهای چوبی نیز ساخته شده است مانند چوب با پلاستیک یا آجر نما چوبی که کیفیت نسبتاً بالاتری نسبت به سایر انواع نماهای چوبی دارد.

نما و طرح رنگی آجر نسوز در دکوراسیون داخلی و خارجی خانه


هماهنگی رنگ ها و استفاده از ترکیب رنگ های مناسب در کنار هم یکی دیگر از عواملی است که در طراحی داخلی و خارجی خانه اهمیت دارد. تکمیل هارمونی رنگی درختان و گل ها و گیاهان آپارتمانی فضای باز را می توان با بافت و رنگ آجرهای نسوز به بهترین شکل ممکن به دست آورد. ترکیب این رنگ ها با رنگ های تیره و روشن آجر سوزان می تواند چشم هر بیننده ای را جلا دهد و پس زمینه ای مناسب برای جلوه دادن طراوت و زیبایی رنگ های گیاهی بیشتر کند.

بنایی و ایجاد عمق در نما


سادگی یکی از بهترین راه ها برای طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی است. اما برای جلوگیری از احساس خستگی می توانید از الگوهای مختلف پخت آجر برای عمق، ایجاد سایه روشن های مختلف و شفافیت قسمت هایی از نما استفاده کنید.

قیمت خرید و فروش آجر نسوز نما


سوالی که ممکن است پیش بیاید این است که آیا خرید آجر نسوز از نظر مالی انتخاب خوبی است یا خیر؟ در پاسخ باید گفت آجر نسوز خرید معقول تری نسبت به بسیاری از مصالح ساختمانی است و مهمتر از همه استفاده از آجرهای مقاوم در برابر باران اسیدی و گرما می تواند در دراز مدت مقرون به صرفه باشد. از آنجایی که به طور کلی هزینه نگهداری آجر نسبت به سایر مصالح نما کمتر است،

از طرفی به عنوان عایق عمل می کند و نقش عمده ای در صرفه جویی در مصرف انرژی دارد.

ما از بهترین شرایط فروش توسط شبکه گسترده ای از نمایندگی های فروش در سراسر کشور بهره برده ایم تا مصرف کنندگان عزیز بتوانیم محصول نهایی را با قیمت مناسب در سراسر کشور به دست شما برسانیم. با توجه به کیفیت بالای دنیای آجر، قیمت فروش آجر نسوز به صورت عمده و به طور کلی از کارخانه امیران نما بسیار به صرفه می باشد.

مشتری گرامی جهت دریافت لیست قیمت محصولات  دنیای آجر به صفحه لیست قیمت مراجعه نمایید. برای دریافت نمایندگی و اطلاعات بیشتر از شرایط اعطای سنگ های آنتیک و آجر نسوز امیران به صفحه پرونده نمایندگی مراجعه کنید. در مورد قیمت محصولات نسوز و دنیای آجر باید به این نکته اشاره کرد که قیمت محصولات ما به دلیل داشتن نمایندگی و مجوز از یک شرکت معتبر اروپایی و تنها به دلیل سیستم مدیریت هزینه دنیای آجر نسبت به محصولات مشابه کمتر است. . با حذف اقلام اضافی و افزایش هزینه ها، توانستیم قیمت محصولات خود را کاهش دهیم.

استعلام قیمت آجر نسوز تلفن: 09128515198

هزینه های ساخت و نصب آجر نسوز


هزینه سنگ تراشی بستگی به افراد متخصص دارد. ترکیب مواد مختلف با بافت های مختلف نیاز به دانش طراحی معماری دارد. بنابراین، توصیه می شود برای کاهش کپک ها و زباله های غیر ضروری از مزون ها کمک بگیرید. مطلب جهت اطلاع از قیمت آجر نمای ساختمان و خرید آجر نسوز برای شما عزیزان تهیه و تنظیم گردیده است. امیدواریم استفاده کرده باشید.

قیمت هر متر مربع آجر نسوز چقدر است؟


آجرهای نسوز به دلیل شکل و رنگ و متریال متفاوت قیمتهای متفاوتی دارند و دارای سایزهای متفاوت می باشند.به دلیل نوسانات قیمت در ماههای اخیر جهت دریافت قیمت روز نما آجر با شماره تلفن 02149015 کارخانه امیران نما تماس بگیرید.

انواع آجرهای نسوز کدامند؟


آجرهای نسوز انواع مختلفی دارند که هر کدام کیفیت متفاوتی دارند. انواع آجر نسوز با توجه به نوع کف عبارتند از: 1- طرح انگلیسی 2- آجر نسوز 3- آجر نسوز مشکی 4- آجر نسوز سفید 5- انواع کوره، منقل و آجر نسوز، کف. برای مقایسه انواع آجر نسوز در این صفحه بیشتر بخوانید.

هزینه نصب و نصب آجر نسوز چقدر است؟


به طور معمول هزینه مونتاژ آجرهای نسوز از 100 هزار تومان شروع و در مناطق شمالی تهران تا 200 تا 300 هزار تومان ادامه دارد. این سوال بیشتر به شخص شومن و سطح تخصص و الگوی آجر نسوز شما مربوط می شود.

خانه
فروشگاه